Перемога не фініш, а тільки новий СТАРТ


Приємним визнанням наших досягнень та додатковою мотивацією для подальшого розвитку є перемоги в «Народному бренді» 2017 та 2018 років.  

Ми націлені на результат, а нашою метою є не тільки наш успіх як команди, але й успіх кожного нашого клієнта.

 

Практичний досвід роботи з клієнтами дав нам зрозуміти, що бізнес потребує компанії яка б могла забезпечити комплексну правову допомогу його діяльності, і ми почали реалізовувати цей проект з усвідомлення того, що принцип комплексності при рішенні завдань клієнтів не дозволяє нам залишатись вузькопрофільними фахівцями.

До нашої команди долучились спеціалісти у галузі корпоративного, господарського та договірного права, що надало нам можливість юридичного супроводу суб’єктів господарювання на всіх етапах діяльності починаючи з їхньої реєстрації.

Залучення до нашої команди «кращих з кращих» та постійний саморозвиток забезпечили розширення географії наших клієнтів. На сьогодні в нас обслуговуються компанії не тільки з Тернопільщини, а й з інших регіонів зокрема Хмельницького, Рівного, Києва.

Серед наших клієнтів компанії різних напрямків діяльності, у тому числі пов’язаних з торгівлею, перевезеннями, послугами, IT-індустрією, енергетикою, нерухомістю, громадським харчуванням, сільським господарством.

Крім цього, ми співпрацюємо з багатьма нотаріусами, перекладачами, оцінщиками, аудиторами, банками, вирішуємо складні питання у відносинах з державними органами.

Що ж стосується цінової політики, то ми розуміємо, що ціна часто є ключовим фактором у прийнятті рішення. Наш підхід до роботи з клієнтами відкритий і чесний. У нас єдина цінова політика для всіх клієнтів і ми не змінюємо ціни під час супроводження справи, ми завжди попереджаємо про можливі незаплановані витрати, що дозволяє клієнтам планувати бюджет з самого початку. Наші ціни справедливі, а довіра є виправданою!

В планах розвиток інших напрямів та практик – послуги з кадрового діловодства, практики земельного та містобудівного права.

Ми даємо нашим клієнтам можливість розвивати свій бізнес займаючись тим що вони вміють робити найкраще, а всю рутинну роботу з документами ми беремо на себе.

Директор Tax Group Consulting:  Василь Муравка